Kulüp Başkanımız Yunus Emre Durmuş, Çorumspor Maçını Değerlendirdi

Kulüp Başkanımız Yunus Emre Durmuş, Gümüşhanespor’umuzun hafta sonu deplasmanda elde ettiği Çorumspor galibiyetini değerlendirdi.
Yaşanılan olumsuz durumlardan dolayı takımın geç toplandığının altını çizen Başkanımız Durmuş, futbol takımımızın aşama kaydederek ilerlediğini söyledi. Başkanımız Durmuş, “Hedefimiz tabi ki lige daha iyi bir başlangıçtı ancak sezonun ilk iki maçında hakem hataları bizi puan veya puanlardan etti. Çok şükür 3.hafta Çorum deplasmanında hakkettiğimiz 3 puanı aldık. Çorum deplasmanına gelen taraftarlarımızın mutlu olması, oyuncularımızın kendilerine olan güvenin bir tık daha artması bizi ayrıca mutlu etti. Eğer inanılırsa, birlik ve beraberlik olursa başarı geliyor. Biz üstümüze düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ancak bizim de maddi ve manevi olarak zorlandığımız yerler oluyor. Şehrimizin kanaat önderlerinin takımımıza destekte bulunması, kırmızı beyaz renklere gönül verenleri yalnız bırakmaması gerekiyor” diye konuştu.
Gümüşhanespor’un sadece şehirde yaşan değil, tüm Gümüşhanelileri temsil ettiğini belirten Başkanımız Durmuş, “Takımız gerekli desteği gördüğü sürece daha başarılı olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geçmiş dönemde kulübe destek olanları maalesef göremiyoruz. Gümüşhanespor, tüm Gümüşhane’nin ortak paydasıdır” dedi.
Başkanımız Durmuş, takımımızın Ziraat Türkiye Kupasında 3.turda ki rakibi Kardemir Karabükspor karşısında temkinli güvenli bir şekilde sahaya çıkacağını belirterek, kupa gidebileceği yere kadar gitmek istediklerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz