Kulüp Başkanımız 1922 Konyaspor Maçını Değerlendirdi

Gümüşhanespor’umuzun Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş, bugün deplasmanda karşılaştığımız 1922 Konyaspor müsabakasını değerlendirdi.
Kulüp Başkanımız Yunus Emre Durmuş internet sitemize yaptığı açıklamada, bugün deplasmanda 2-1 mağlup olduğumuz müsabakada takımımızın 2 net penaltı pozisyonun maçın hakemleri tarafından es geçildiğini belirterek, “Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Merkez Hakem Kurulu (MHK) alt liglere hakem atarken  daha hassas olması gerektiğini düşünüyorum. Üst liglerde olduğu gibi diğer liglerde takımlar büyük emek sarf ediliyor. Bizim olduğumuz gibi her takım emeğinin karşılığın almak istiyor. Verilen emeklerinde bir kaç hakemin dikkatsizliği nedeniyle heba olmasını istemiyoruz. Gümüşhanespor olarak zaten zorlu bir süreç geçiriyoruz. Müsabakalarda gerçekleşen hatalar nedeniyle de işimizi iyice zora girmesini istemiyoruz. Hakemlerin verdiği kararda daha dikkatli ve hassas davranılmasını istiyoruz” diye konuştu.
Gümüşhanespor taraftarlara çağrıda bulunan Kulüp Başkanımız Durmuş, iki hafta kaybedilen puanlarının üzüntüsünü içerisinde olduğunu altını çizerek, “Takımımız 90 dakika mücadelesini sürdürüyor. İnşallah taraftarlarımızın da desteğiyle galibiyetle tanışacağız” dedi.
Futbol takımımızın Ankara’da 5 gün kamp yapacağını belirten Başkanımız Durmuş, 5 gün sürecek kamptan sonrasında futbol takımımız grubunun 3.haftasında deplasmanda karşılaşılacak olan Çorum müsabakasına geçeceğini sözlerine ekledi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz