TEŞEKKÜRLER

 

            Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 2. Grupta yapılan 32. hafta mücadelesinde kendi evimiz ve kendi taraftarımız önünde Kahramanmaraş Spor u 3- 0 yenerek, bir üst lige çıkma yolunda ödemli adım atan takımımız aldığı bu skor ile play off oynamayı matematiksel olarak garantilemiştir.  

 

            Başta; bu sene gerek evimizde gerekse deplasman şehirlerinde oynadığımız hiçbir maçta bizi yalnız bırakmayan, tribünde yerini alıp her daim destek olan taraftarımıza, kendisine bugüne kadar hep inandığımız ve inanmaya devam edeceğimiz Teknik Sorumlumuz Sayın Sinan BAYRAKTAR ve değerli çalışma arkadaşlarına; girdiğimiz bu uzun soluklu yolda inancını ve azmini koşullar her ne olursa olsun yitirmeyen ve mücadelesini sahaya yansıtan değerli futbolcu kardeşlerime, şehir şehir dolaşan, her daim bu mücadelede çaba harcayan, alacağımız en ufak bir başarı için dahi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yönetim kurulu üyesi değerli çalışma arkadaşlarıma, kulüp müdürümüzden, sağlık ekibimize, malzemecimize kadar, gelinen bu noktada emeği geçen, ismini sayamadığım tüm arkadaşlarımıza başta sevdamız ve şehrimiz Gümüşhane ve sonrasında başkanı bulunduğum GÜMÜŞHANE SPOR KULÜBÜ adına teşekkürlerimi sunuyor kendilerini tek tek tebrik ediyorum.

 

           Ligin bitimine son iki maç kala; bu hafta evimizde Kahramanmaraş Spora karşı aldığımız güzel skora grubumuzda şampiyonluk mücadelesi verdiğimiz diğer rakiplerimizin aldığı skorlarında eklenmesi ile ortaya çıkan puan durumu; takımımızın bu grupta şampiyon olacağına ve bir üst lige direkt çıkacağımıza olan inancımızı daha da perçinlemiştir.

 

          İki hafta sonra kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız; ligdeki son maçımızın son düdüğüne kadar; şampiyonluğa olan inanç ve azmimizi koruyacağımızı; bu amaç için terimizin son damlasına kadar mücadelemizi sürdüreceğimizi; tüm spor kamuoyu başta olmak üzere; her nerede olursa olsun, her nerede yaşarsa yaşasın yüreği Gümüşhane Spor ile çarpan taraftarımıza ve değerli Gümüşhane halkımıza duyurmak isteriz. 

 

 

Gümüşhane Spor Kulübü Yönetim Kurulu  

                                                                                                                                                  Başkan

                                                                                                                               Kurban KARAGÖZ  

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz