‘Yalan haberlere itibar etmeyin’

TFF 2.lig, Beyaz grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor’un basın sözcüsü Hayati Yalçın, son günlerde kulüple ilgili çıkan transfer haberlerinin asılsız olduğunu söyledi.

Yalçın, son günlerde kulüple ilgili önce sosyal medyada ardından da bazı basın mecralarında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ve kırmızı beyazlı ekiple bir ilgisi olmadığını kaydetti.

Gümüşhanespor camiası olarak bu tür haberleri hayretle izlediklerini ve kendilerini üzdüğünü dile getiren Yalçın, “Kulüp olarak transfer haberlerimizi kamuoyu ile paylaşmaktayız. Ama nereden ve nasıl çıktığını anlayamadığımız transfer haberleri sinerjimizi boşa harcamamıza neden olmaktadır. Kamuoyunu boşa meşgul etmektedir. Kulüp olarak sözleşme imzaladığımız oyuncuları kamuoyu ile paylaşırken, asılsız ve bizlerin dahi hiçbir haberi olmadan yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tür haberlerin niçin yapıldığını anlamış değiliz. Değerli basın mensupları bunlara itibar etmeyiniz. Kulübümüzle ilgili doğru bilgiyi bizlere sorarak alabilirsiniz. Aksi halde kulübümüz tarafından yapılmayan açıklamalara itibar etmeyiniz" dedi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz