Gümüşhanespor Darıca Gençlerbirliği ile eşleşti

Spor Toto 2. Lig'e yükselecek son 3 takım 23 - 28 Mayıs tarihleri arasında Ankara'da oynanacak play-off maçları sonucunda belli olacak.

     Play-off'ta 1. Grubun ikincisi Bursa Nilüferspor ile aynı grubun beşincisi Ünyespor ile, bu grubun üçüncüsü Nazilli Belediyespor, grup dördüncüsü Lüleburgazspor ile, 2. Grup ikincisi Afyonkarahisarspor ile 2. Grubu beşinci sırada tamamlayan Altınordu, bu grubun üçüncüsü Gümüşhanespor ile grup dördüncüsü Darıca Gençlerbirliği ile ve 3. Grup ikincisi Beylerbeyi ile aynı grup beşincisi Denizli Belediyespor, bu grubun üçüncüsü Sancaktepe Belediyespor grup dördüncüsü Diyarbakır B. Ş. Diskispor ile tek maçlık eleminasyon sisteminde karşılaşacak.

     Eşleşmeler şöyle:  Bursa Nilüferspor- Ünyespor, Nazilli Belediyespor-Lüleburgazspor, Afyonkarahisarspor-Altınordu, Gümüşhanespor-Darıca Gençlerbirliği, Beylerbeyi- Denizli Belediyespor, Sancaktepe Belediyespor- Diyarbakır B. Ş. Diskispor

      Bu maçları kazanan takımlar yine tek maç üzerinden eşleşecek ve bu maçı kazanarak finale yükselen 3 takım Spor Toto 2. Lig'e yükselecek. Böylece toplam 6 takım, 2011-2012 sezonu için Spor Toto 2. Lig'e yükselmiş olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz